Close

Proč nakupovat cestovní kufry u nás

Nastrojan.cz je největší internetový obchod s cestovními kufry v České republice.
Dejte sbohem šedi a dejte všem vědět, že cestování je radost a Česko není národem smutných lidí s černými kufry. Nabízíme širokou škálu barev od žlutých přes oranžové a fialové až po tmavě modré kufry. Najdete u nás i kufry různých barevných motivů jako například květiny, motýly, světová velkoměsta atd.

Od konkurence se neodlišujeme pouze barvami, ale také materiály. U nás si můžete vybrat z různých druhů látek, skořepiny, hliníku a nebo kůže. Můžete si také vybrat z mnoha tvarů, rozměrů a designu.

Máte jistotu, že vaše kufry vydrží mnoho let také díky tomu, že na většinu kufrů poskytujeme všechny náhradní díly v případě, že dojde k jejich poškození. Máme svoji vlastní opravnu a svoji vlastní půjčovnu cestovních kufrů.

V případě, že cestujete do USA, oceníte kufry s TSA zámky, tyto zámky jsou schválené americkou TSA (Transportation Security Administration) a umožňují zkontrolovat zavazadla bez poškození zámku. Najdete je v kategorii Kufry s TSA zámky.

Kufry jsou přehledně seřazeny do kategorií podle různých kritérií. Sami si zvolíte podle kterého parametru vám vyhledávání nejvíce vyhovuje. Najdete zde kufry seřazené například podle kategorií kvality, podle velikosti, odlehčené kufry, kufry na čtyřech kolečkách, kufry pro děti a mnohé další.

Nastrojan.cz má kompletně automatizovaný systém eshopu a díky tomu může být vaše zboží připraveno rychle k odběru nebo vyexpedováno některým z dopravců. Vlastní distribuční sklad nám umožňuje mít ihned k odeslání nebo k okamžitému osobnímu odběru velké množství cestovních kufrů a z tohoto skladu se snažíme a daří se nám zboží expedovat následující nebo tentýž pracovní den.