Výsledek hledání pro výraz
E-mail info@nastrojan.cz  Telefon +420 244 472 594
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít

  Stropní dusátko na příliš hlučné sousedy, dupe jim do stropu

  Dusátko, dupátko vrací zpět stejně otravné vibrace, jaké sousedi posílají dolů. Snaží se tak domoci klidu ve vašem domově když už to jinou cestou nelze.
  Kód: 998890
  Dostupnost: Poslední 1ks sklademnebo ihned Praha-západ
  dodací lhůta:
  Zásilkovna do 5kg 69,00 Kč
  Česká pošta - Balíkovna do 10kg 79,00 Kč
  Česká pošta - Balík na poštu do 30kg 129,00 Kč
  Česká pošta - Balík do ruky 139,00 Kč
  WeDo 139,00 Kč
  Původní cena: 4 999,00 Kč
  Cena bez DPH 3 999,00 Kč
  3 999,00 Kč
  i h

   

  Stropní dusátko kompletní sada která obsahuje motor, teleskopickou tyč, dálkové ovládání a prodlužovací šňůru k zapojení do zásuvky.

  Jde o skutečný zázrak pro všechny, které trápí hlasití sousedé. Stačí ho připojit na strop a ve chvíli, kdy sousedé nad vámi začnou dělat hluk, bude na oplátku dupat do stropu nad vámi. To upozorní sousedy že se mají chovat tišeji.

  Prostředek je legální a žádný zákon je neomezuje, na rozdíl od neustálého zvonění na domovní zvonek nebo bušení a křik za sousedovými dveřmi. Nedávejte párátka do zvonku, výkaly na rohožku, zubní pastu na kliku a podobné naschvály vyřešme to důstojnou cestou s ovladačem na dupání nahoru v ruce. Ikdyž všichni víme co dokážou emoce a jaké to je když sousedi dupou celý den. a jak máte sto chutí zmiňované věci s chutí udělat :-) Dusátko slouží k narovnání vztahů důstojnou cestou a k pochopení jaké to je když někdo dupe ale směrem nahoru. Avšak varujeme, že by dlouhodobé používání motorků připevněných ke stropu mohlo vést k praskání zdí a dalším škodám.

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  • Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající