Výsledek hledání pro výraz
E-mail info@nastrojan.cz  Telefon +420 244 472 594
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít

  Výměna, oprava kolečka na cestovním kufru

  Výrobce: Nastrojan
  Kolečko na kufru se vytrhlo, prasklo, ulomilo se, nebo už nefunguje jak má? Pomůžeme vám, opravíme ho nebo vyměníme za kolečko nové a nemusíte vyhazovat váš cestovní kufr.
  Kód: 00103
  Dostupnost: Skladem > 5 a více ks
  do út 23.7. u Vás
  nebo ihned Praha-západ
  dodací lhůta:
  Zásilkovna do 5kg 69,00 Kč
  Česká pošta - Balíkovna do 10kg 79,00 Kč
  Česká pošta - Balík na poštu do 30kg 129,00 Kč
  Česká pošta - Balík do ruky 139,00 Kč
  WeDo 139,00 Kč
  Původní cena: 590,00 Kč
  Cena bez DPH 335,00 Kč
  335,00 Kč
  i h
  Nejnižší cena za posledních 30 dní: 590,00 Kč

  Kolečko dosloužilo, to nevadí kufr nevyhazujte, my ho opravíme nebo kolečko vyměníme za nové. Pro výměnu kolečka je jediná podmínka - skořepina nebo látka kufru pod kolečkem nesmí být poškozená, prasklá. V případě že bude u kufru poškozena skořepina, podklad pro kolečko, opravíme to také ale oprava bude mít vícenáklady o kterých vás budeme případně informovat. Vyměňujeme kolečka na všech cestovních kufrech. Úspěšnost možné výměny, opravy máme 90% - nemáme všechny typy koleček. Avšak nic neriskujete pokud se nám kufr nepodaří opravit tak vám dáme ještě slevu na naše kufry nové a ty staré ekologicky zlikvidujeme. Z 90% vám ale Kolečko opravíme jakoby to byl kufr náš vlastní tedy pořádně, za pomoci šroubů které zároveň lepíme aby nepovolily a ochraňujeme pěnovou páskou aby nepoškodily vnitřek vašeho kufru. Vše s láskou a péčí k nástrojařskému řemeslu.

  Zašlete k nám na rychlo opravnu cestovních kufrů ten váš cestovní kufr. Adresa je Libeň 142 Dolní Břežany 252 41 a poté udělejte prosím objednávku kde do poznámky napište číslo vaší zásilky a dopravce kterým jste kufr odeslali. My kufr převezmeme opravíme a pošleme k vám zpět. 

  Přijďte osobně k nám, více naleznete zde. A pokusíme se opravit váš kufr na počkání. Pokud to na počkání z nějakého důvodu nevyjde kufr odešleme k vám domů.

  Na cestovních kufrech také opravujeme a měníme za nové zipy, madla, zámky, zámky tsa, dodatečně zabudováváme do kufru tsa zámky, kufry desinfikujeme párou a přípravkem NanoSilver, umíme se pustit i do opravy prasklé skořepiny cestovního kufru svářením plastů a jiné speciální opravy. Opravy provádí Nástrojař specialista s dlouhou praxí v oboru.

  S opravou vašeho kufru jste tedy u nás v dobrých rukou :-)

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  • Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající